Proč my

Šest důvodů,
pro které si
pro Váš
projekt
máte vybrat
právě nás.

1) Rozumíme byznysu našich klientů.

V těch sektorech ekonomiky, v nichž poskytujeme právní služby, máme přehled o tom, co je důležité. Proto v případech, s nimiž se na nás klienti obrací, dokážeme rychle pochopit faktická či byznysová rizika, která je potřeba právně podchytit.

2) Zjišťujeme priority klienta a přizpůsobujeme jim řešení. 

Chápeme, že právní dokonalost námi doporučovaného řešení nemusí být vždy tou nejvyšší prioritou. Často může být důležitější čas, poměr cena/výkon a někdy je nejdůležitější udržení dobrých mezilidských vztahů i za tu cenu, že některá právní rizika eliminována nebudou. 

3) Jsme vzdělaný a zkušený tým a to zaručuje kvalitu.

V těch oblastech práva, kterým se věnujeme, pozorně sledujeme vývoj legislativy, judikatury i akademické právní nauky. Naši právníci mají také mnohaleté zkušenosti z praxe, v rámci které řešili desítky či stovky případů v oblastech práva, na které se zaměřují. 

4) Podporujeme prevenci. 

Prevence je jistější a méně nákladný způsob řešení věci, než snaha na poslední chvíli zvrátit věc, která neřízeně zašla příliš daleko. Předvídáme a proaktivně doporučujeme preventivní opatření, aby se klient právním problémům nejlépe vyhnul.

5) Umíme vyjednávat.

Pro dosažení cílů našich klientů často nestačí jen znalost práva. Přesvědčit obchodního partnera v jednání o smlouvě či ve sporu z již uzavřené smlouvy vyžaduje schopnost vyjednávat. Plánujeme strategii řešení každého případu i taktiku, která bude nejúčinnější na jednání. Svoji roli v jednáních plníme bez ohledu na to, zda je to osobně příjemné či nikoliv.

6) Zajistíme komplexní řešení. 

Spolupracujeme s daňovými poradci, auditory, patentovými či známkovými zástupci, notáři, znalci, bezpečnostními agenturami a též s advokáty, kteří se věnují těm oblastem práva, ve kterých klientům poradit neumíme. Máme rovněž dlouhodobé vazby na osvědčené advokátní kanceláře v zahraničí. Je-li potřeba, zajistíme služby těchto partnerů, aby klient získal komplexní řešení své věci.